Informacje ogólne

Lokalizacja
Olsztyn
ID oferty
2897
Kategoria pracy
Operacje - Management
Wymagania językowe
Angielski, Polski

Opis i wymagania

Opis

Czy masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Komfortowo komunikujesz się w języku angielskim? Posiadasz umiejętności analityczne, łatwo wyciągasz wnioski i skutecznie ustalasz priorytety zadań?

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Jesteśmy przekonani, że dołączenie do naszego zespołu pomoże Ci rozwinąć Twoje umiejętności i będzie jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz!

Dołącz do rodziny Transcom jako Senior Team Leader z językiem angielskim!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta poprzez efektywne zarządzanie członkami zespołu i delegowanie zadań;

  • Ścisła współpraca z Business Managerem i Klientem

  • Koordynowanie pracy zespołu zlokalizowanego w Polsce (projekt polski, bałtycki i wychodzący)

  • Kierowanie zespołem pracowników Overheads i Agentów (zespół do 15 osób)

  • Monitorowanie wydajności i przekazywanie informacji zwrotnych

  • Oferowanie codziennego wsparcia mentorskiego członkom zespołu;

  • Utrzymywanie kontaktu z klientem.

  • Oczekujemy, że będziesz pracować co najmniej 3 dni w tygodniu z biura (a w okresie wdrażania do 2 miesięcy - w pełnym wymiarze godzin z biura).

Korzyści dla CIEBIE:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Umowa o pracę ze stałym wynagrodzeniem plus dodatkowe premie miesięczne uzależnione od wyników;

  • Pracę w międzynarodowym zespole i wspieranie jednej z wiodących marek w branży kosmetycznej i kosmetycznej

  • Pakiet benefitów - karta sportowa Medicover, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, a może ubezpieczenie na życie? Wybierz benefity, które najbardziej Cię interesują;

  • Program poleceń pracowniczych - Współpracuj ze swoimi znajomymi w ramach programu „Pracuj ze mną w Transcom”. Za każdego poleconego pracownika otrzymasz od 1200 zł do 3000 zł brutto! Zapytaj o szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej;

  • Możliwości rozwoju - szkolenia wstępne i wiele więcej. Możliwości awansu, dostęp do platformy Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeing są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Ambasadorem Marki lub wspierać inicjatywy #TranscomCares.

Czego szukamy:

  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2/C1):

  • Biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie (poziom minimum B2/C1);

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem, najlepiej w obszarze obsługi klienta;

  • Wysoka etyka pracy i odpowiedzialność za własne działania,

  • Pozytywne nastawienie

  • Umiejętność prezentacji

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;

  • Myślenie zorientowane na rozwiązania;

  • Umiejętności przywódcze;

  • Zdolności analityczne;

  • Umiejętność podejmowania decyzji, samoorganizacja, zarządzanie czasem i umiejętność ustalania priorytetów.